UAB ,,ŽEMAITIJOS BUHALTERIJA"

ŽEMAITIJOS VERSLUI
 


Apie mus

Esame jaunatviškas, nuolat tobulejantys specialistai, turintys didelę praktinio darbo patirtį tvarkant įvairių įmonių apskaitą. Darbo patirtis Estijoje ir kitose šalyse išmokė būti lankstiems ir prisitaikyti besikeičiančioje aplinkoje. Džiaugiamės turėdami tvirtą, sąžiningą  ir aistrą darbui neprarandančių  darbuotojų komandą.

 

Mūsų tikslas - efektyviai panaudoti finansinius duomenis ir ataskaitas sėkmingiems verslo sprendimams, rūpintis klientų interesais, bei pasiekiti aukštų ir gerų darbo rezultatų. Siekiame, jog teikiama paslauga visada butų efektyviai išbaigta. Noras užmegzti ilgalaikius santykius ir būti patikimu partneriu visada mus skatina dėti maksimalias pastangas.

 

Priklausomai nuo įmonės veiklos specifikacijos, jos dydžio, poreikio analizuoti bei prognozuoti savo verslą, mes siūlome platų paslaugų spektrą tiek naujai besikuriančioms įmonėms, tiek seniai veikiančioms, tačiau pokyčių norinčioms įmonėms. Mes garantuojame, kad:

- Darbus atliksime laiku

- Darbus atliksime visada maksimaliai kokybiškai

- Laikysimės duotų pažadų ir įsipareigojimų

 

Mes siūlome sprendimus, priimame iššūkius, esame entuziastingi, mylime savo darbą ir gyvename tuo, ką darome. Garantuojame, kad kiekvienas susitikimas su mumis bus maloni patirtis.